x

MENU

ONLINE ALIŞVERİŞ
BabyNEO Ürünlerini Neden Seçmelisiniz

Neden BabyNEO Ürünleri

Tüm anne babalar bebeklerine bir şey alırken kendilerine hep aynı soruyu sorarlar; bu ürün acaba sağlıklı mı? Bebeğime zarar verir mi? Birçok alternatif ürün arasından doğru olanı seçmek çoğunlukla zorlaşır. Peki bu alternatifler içinde siz neden BabyNEO ürünlerini seçmelisiniz?

 

Öncelikli olarak belirtmek isteriz ki, ürünlerimizde kullanılan kumaştan ipliğe, etiketten lastiğine kadar her bir malzemenin uluslararası Öko-Tex 100 Standardı'nın özellikle bebek ürünlerine verilen CLASS 1 sertifikaları bulunmaktadır. Bu sertifika, ürünlerimizin bebeğinize zarar verecek hiçbir kimyasal içermediğinin uluslararası garantisidir. Şirket politikamız ve kalite anlayışımız nedeniyle bu sertifikaya sahip olmayan dikiş ipliği dahil olmak üzere hiçbir malzeme kullanmamaktayız. Kullandığımız tüm mazemelerin sertifikalarını incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 

Ayrıca organik ürünlerimizde kullanılan kumaşlarımız ise Öko-Tex'e ek olarak uluslararası GOTS sertifikasına sahiptirler. Kumaşlarımızın üretiminde kullanılan kaliteli pamuklar, özel organik tarlalarda yetiştirilmekte, organik standartlarına uygun işlenip kumaş haline getirilmektedir. Kullanılan malzemelerin boyanması esnasında organik üretim standartlarına uygun olan, ağır metaller içermeyen boyalar kullanılmaktadır.

 

Ürünlerimizde genellikle Organik Pamuk yanında özel Bambu kumaşı da kullanmaktayız. Bambu doğası gereği bakteri barındırmayan ve alerji yapmayan bir özelliğe sahiptir. Pamuğa göre yaklaşık %30 daha fazla suyu emer. Çok yumuşaktır, defalarca yıkandıktan sonra bile yumuşaklığını yitirmez, tersine daha da yumuşak ve parlak bir görünüm alır. İşte bu nedenle biz bebeklerimizin narin ciltlerine değen bazı ürünlerimizde bambu kumaşını tercih etmekteyiz.

 

Ürünlerimiz işinde son derece usta, bebek giyim sektöründe profesyonel kişiler tarafından, en kaliteli ortamda üretilmektedirler. Her zaman önceliğimiz müşterilerimize en kaliteli ürünü sunmak olduğu için, her bir ürün kalite kontrol departmanımızda tek tek incelenip, kontrolden geçirilmektedir. Sonrasında ise narin bebeklerimize sıfır riskli ürün temin etmek adına her bir ürünümüz tek tek iğne dedektöründen geçirilmektedir. Böylelikle her türlü dış etkene açık küçük yavrularımıza en güvenli, en sağlıklı ürünü sunmanın hazzını duymaktayız.

 

  •  
  •  
  •  

 

Ve gururla belirtmek isteriz ki Amerika ve Avrupa kriterlerine uygun %100 Türkiye'de üretim yapmaktayız.

 

Siz de bu konularda bizim kadar hassas iseniz BabyNEO sizin için doğru bir seçim demektir. Unutmayın, bebeğiniz en az sizin kadar bizim için de önemlidir. Çünkü ebeveyn olarak sizi çok iyi anlıyoruz ve sizin için sevgiyle üretiyoruz.

 
BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezi'ni neden kullanmanız gerektiği konusunda daha detaylı bilgi almak için lütfen BURAYA tıklayın.