x

MENU

ONLINE ALIŞVERİŞ
Bambu Alıştırma Külodu

Ürün Özellikleri

  • %30 daha fazla emici
  • Bakteri barındırmaz
  • Alerji yapmaz
  • Ekstra emici orta katman
  • Çok yumuşak

Beden:
1 Beden: 10-15kg
2 Beden: 15-20kg
3 Beden: 20-25kg


Renkler: Pembe ve Mavi

 

Çok özel ve yumuşak bir dokunuşa sahip olan bambu kumaşından üretilmiştir. Alerji yapmaz, normal pamuğa göre %30 daha fazla sıvıyı emer. Ürünlerimizde kullanılmakta olan kumaştan, dikiş ipliğine kadar her bir malzemenin Öko-Tex 100 Standardı’nın en üst seviyesi olan ve özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikası bulunmaktadır.


Bambu Alıştırma Külodu’nun dış yüzeyi Bambu - Pamuk karışımı Interlok, içteki emici katman Bambu piko kumaştan üretilmiştir. Dış katmanın iç kısmı doğada biolojik olarak çözülebilen sertifikalı PU ile lamine edilmiş olup çocuğunuzun tuvaletinin dışarı sızmasını engeller. Bacak kısımları ise çok yumuşak yine Bambu Rib kumaştan üretilmiştir, çocuğunuzun bacağına tam oturacak ama rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. İçte emiciliğini arttırmak için ekstra bir emici ped bulunmaktadır.


Ürünlerimizde PVC veya benzeri kanserojen hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. PU, Öko-Tex 100 standardı Class 1 sertifikalı bir ürün olup, nefes alabilen ama sıvıyı geçirmeyen özelleğe sahiptir.