x

MENU

ONLINE ALIŞVERİŞ
Organik Pamuk Alıştırma Külodu

Ürün Özellikleri

  • İç ve dış yüzey organik pamuk
  • Alerji yapmaz
  • Yumuşak organik pamuk bacak kenarları
  • Ekstra emici orta katman

Beden:

1 Beden: 10-15kg
2 Beden: 15-20kg
3 Beden: 20-25kg

 

Özel olarak organik tarlalarda yetiştirilmiş en iyi kalite pamuklardan üretilmiştir. Kumaş üretimi ve boyahane işlemlerimizin her bir aşaması GOTS tarafında belgeli tesislerde yapılmıştır. Kullanılan malzemelerin baskı ve boyanması esnasında organik üretim standartlarına uygun, ağır metaller içermeyen boyalar kullanılmıştır. Ayrıca ürünlerimizde kullanılmakta olan dikiş ipliğinden, etiketine kadar her bir malzemenin Öko-Tex 100 Standardı’nın en üst seviyesi olan ve özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 sertifikası bulunmaktadır.

Organik Alıştırma Külodu’nun dış yüzeyi %100 Organik Pamuk Interlok, içteki emici katman yumuşak Organik Pamuk havludur. İki kumaş arası %100 PU ile lamine edilmiş olup çocuğunuzun tuvaletinin dışarı sızmasını engeller. Bacak kısımları ise çok yumuşak %100 Organik Pamuk Rib kumaştan üretilmiş olup, çocuğunuzun bacağına tam oturacak ama rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Emiciliğini arttırmak için orta kısımda ekstra bir emici ped bulunmaktadır.

 

Ürünlerimizde PVC veya benzeri kanserojen hiçbir malzeme  kullanılmamaktadır. PU, Öko-Tex 100 standardı Class 1 sertifikalı bir ürün olup, nefes alabilen ama sıvıyı geçirmeyen özelliğe sahiptir.