x

MENU

ONLINE ALIŞVERİŞ
Hakkımızda

Hakkımızda

Her geçen gün kirlenen, doğal kaynakların yok olmaya başladığı dünyamızda biz de elimizden geldiğince bu yok oluşu durdurmayı amaç edindik. Bunu elbette tek başımıza başaramayacağımızı biliyorduk. İşte bu yüzden işe geleceğimizi emanet edeceğimiz bebeklerimizden başlamayı doğru bulduk. Hep birlikte çocuklarımıza çöp dağları değil, yemyeşil ağaçlarla kaplı dağlar, masmavi bir gökyüzü bırakalım, onları sağlıklı ürünlerle bilinçli yetiştirelim istedik.

 

Bu hedefle 2008 yılının Ağustos’unda çıktık yola. Önceki yılların verdiği bilgi ve tecrübelerimizi kendi markamızda, kendi ülkemizde kullanalım dedik. Uzun seneler bu sektördeki birçok yabancı dünya markasına fason üretim ve onlar adına ARGE çalışması yaptıktan sonra, artık Türkiye için de zamanı geldi diye düşündük. Dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca çocuklarla beraber bizim çocuklarımız da büyüdüklerinde, kendi evlatlarına mavi gökyüzünü, yemyeşil dağları bir hikaye gibi değil, göstererek anlatabilsinler istedik. İşte BabyNEO’nun doğuşu böyle başladı; YENİ NESİL BEBEK..!

 

Ve zaman geçti… Oğlumuz Demir dünyaya merhaba dedi. Onunla birlikte yeni ihtiyaçlar çıktı ortaya ve onun için en iyi ürünü bulma telaşı sardı. Biz de kolları sıvadık kendi oğlumuz için kendimiz ürün araştırıp geliştirmeye başladık. Onun için en uygun, en sağlıklı ürünü üretmeye çalıştık. Sonra sadece kendi oğlumuz değil tüm çocuklar bu ürünlerden yararlansınlar istedik. Zaman geçtikçe yeni ürünler eklendi ve eklenmeye devam ediyor.

 

BabyNEO markası ile sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerimiz, tüm üretim aşamalarında sıkı kontrollerden geçirilmektedir. Üretim standardı ve sağlamlık kontrolleri dışında, üretim esnasında olabilecek iğne kırıklarına karşı bütün ürünlerimiz “iğne dedektörü” nde bile kontrol edilip paketlenmektedir. Firmamızın prensibi olarak kesinlikle Öko-Tex 100 Standardı Class 1 belgesi olmayan hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. Tüm ürünlerimiz son derece modern tesislerimizde en iyi kalite malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

 

Unutmayın, bebeğiniz en az sizin kadar bizim için de önemlidir.
Çünkü sizi çok iyi anlıyoruz ve sizin için sevgiyle ürettik.