x

MENU

ONLINE ALIŞVERİŞ
Tek Beden Yıkanabilir Bebek Bezi

Ürün Özellikleri

* 2015 Hızlı Tüketim Ve Hijyen Kategorisinde TÜKETİCİ ÖDÜLÜ
* 2016 Green Star Award "Yenilikçi Doğla Yaşam Ürünü" Ödülü
* 2018 TTKD (Tüm Tüketicileri Koruma Derneği) Yılın Altın Markası Ödülü
* 2018 Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Yılın Altın Markası Ödülü

 

 

Tüm bebekler için tek beden

 

 • Nano-Teknoloji içermez
 • Pişiğe yol açmaz
 • Tuvalet eğitimine yardımcı olur
 • Bakteri barındırmaz
 • Alerji yapmaz
 • Hijyeniktir
 • Leke tutmaz, kolay yıkanır ve kurur
 • Kimyasal jel içermez
 • PVC, naylon ve Kanserojen madde içermez
 • Parfüm içermez
 • TPE patentli modeli sayesinde, mideye baskı yapmaz ve reflüye neden olmaz
 • Kullanılan tüm malzemeler Öko-Tex 100 Standardı Class 1 sertifikalıdır
 • %100 BabyNEO garantisi
 • İlk bebeğinizde %60'a varan oranlarda tasarruf etmenize yardımcı olur. İkinci bebek için bez masrafınız olmaz.
 • Bebeğiniz kimyasallardan uzak, sağlıklı bir ürünle büyür.
 • Çevrecidir, doğayı korur, çevreye zararlı atık oluşturmaz.

 

Neden yıkanabilir bebek bezi kullanmanız gerektiği ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

 

***Bu Model Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli olup, 554 sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkında Yasa kapsamında koruma altındadır.

 

Kullanım

 

 

Bebek bezinizin en iyi şekilde emiş gücüne sahip olabilmesi için kullanmadan önce 3 defa YIKAYINIZ.!
Öncelikle bezi bebeğinizin bedenine uygun olacak şekilde öndeki dikey çıtçıtlardan ayarlayınız. Bunu sadece bir defa yaparak, bebeğiniz büyüdükçe çıtçıtlardan bezinizi büyütebilirsiniz.

 

 

Daha sonra bebeğinizin altına yerleştirerek, diğer kullan-at bezler gibi bağlayınız. Son olarak kulaklardaki çıtçıtları bezin üstüne kapayınız.

 • Adım 1

  Emici pedi istediğiniz yüzü çevirerek ana gövdenin üzerine veya cebin içine yerleştirin.

 • Adım 2

  Bezi bebeğinizin altına önde kapanacak şekilde yerleştirin ve ön kısmı yukarı doğru kıvırın.

 • Adım 3

  Bezin sağ ve sol arka kulaklarını öne doğru kıvırıp, bez bebeğinizin altına tam oturacak şekilde çıtçıtları kapatın.

 

BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezi Tek Beden oluşu sayesinde bebeğinize doğumundan itibaren bezden kurtuluncaya kadar aynı bezi kullanma fırsatı verir. Bebeğinizin bezi bebeğinizle birlikte büyür. Yapmanız gereken tek şey önceki çıtçıtlarla bezi bebeğinizin bedenine uygun şekilde ayarlamak. 3-17 kg arası bebekler için uygundur.

 

 

 

 

 

Bakım ve Yıkama

 

 

Bebek bezinizi, pedi ile birlikte çamaşır makinasında 40°C'de yıkayabilirsiniz. Çamaşır suyu kullanmayınız. Ayrıca yumuşatıcı da kullanmayınız, çünkü yumuşatıcı ipliğe yapışır ve emiciliği engeller. Ütülemeyiniz (sadece emici pedin bambu yüzü çok düşük ısıda ütülenebilir). Kesinlikle kaynatmayınız. 40°C'lik ısı bezlerin temizliği ve hijyeni için yeterlidir. Bor katkılı deterjanlar, kumaş yüzeyini kaplamakta ve kumaşın emiciliğini engellemektedir.

 

Bezi bebeğinizin altından çıkardıktan sonra var ise katı dışkısını tuvalete dökünüz. Kirli yıkanabilir bebek bezleri genelde kumaş bir çantada bekletilebilirler. Uzun beklettiğiniz taktirde yıkamadan birkaç saat  önce çamaşırları soğuk suda bekletiniz. Sonra çamaşır makinasında az deterjan ile yıkayınız. Tüm tekstil ürünleri kurutma makinasında veya kurutma askısında kurutulabilir.

 

Geliştirilmiş Tek Beden BabyNEO, yenidoğan bebekten, bezden kurtuluncaya kadar, bebeğinizle birlikte büyüyen yıkanabilir bebek bezidir. 3-17kg arası tüm bebekler için uygundur. Tek parça olarak kolayca giydirebileceğiniz bu yıkanabilir bebek bezinin patentli çift taraflı yeni emici pedi sayesinde bebeğinize istenildiğinde daha fazla kuruluk (beyaz taraf üstte kullanılarak), istenildiğinde ise doğal BAMBU ve PAMUK rahatlığını (naturel renkli taraf üstte kullanılarak) sunabilirsiniz. Bambu-Pamuk yüz özel bir kadife kumaş olup çok yumuşak ve rahattır.

 

 

Çift Taraflı Emici Ped

 

 

 

1) %100 Doğal, Yumuşak Bambu / Pamuk Kumaş
 

 

2) Leke Tutmayan, Daha Kuru Hissettiren Microfiber Kumaş

 

 

Ayrıca bebeğinizin poposuna tam oturacak şekilde geliştirildi ve eskisinden daha fazla emici. Dış sızdırmaz gövdede bulunan ayar çıtçıtları sayesinde rahatlıkla yenidoğan bebekten, bezden kurtulma yaşına kadar tüm çocuklar için aynı bez kullanılabilir. Ayrıca bu çıtçıt kapamalar sayesinde göbek kısmı daha yumuşak. Her zamanki gibi çamaşır makinasında kolay yıkanır, kolay kurur.

 

Kullanılan her malzemenin Öko-Tex 100 Standardı'nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 belgesi bulunmaktadır. Bu belge üründe bebeğinize zarar verebilecek hiçbir kimyasal olmadığının uluslararası garantisidir.


İÇERİK: 1 Ana Gövde + 1 Çift Taraflı Emici Ped


İsteğe bağlı daha fazla emicilik kazandırmak için (çok tuvalet yapan bebekler ve gece kullanımı için) ayrıca 2’li paket olarak Ekstra Bambu Emici Ped satılmaktadır. Ürün içindeki Çift Taraflı Emici Ped’in yedekleri de bulunmaktadır.