x

MENU

ONLINE ALIŞVERİŞ
Kullanıcı yorumları

Kullanıcı yorumları

Cloud
 • Hazal Bakkal
  Hazal Bakkal / İstanbul

  Merhaba.ürûnlerinizi aldığım memnuniyetle kullanıyorum.bebeğim çok rahat etti, hiç pişik sorunu yaşamadık.hem sevimli,hem kaliteli,hem sağlıklı,hem ekonomik,hemde çevreciler.iyiki bezlerinizden alıp denemeye karar vermişim.ve kullanımı bu kadar kolay bir yıkanabilir bezden vazgeçmem mümkün değil.tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum her zaman.müşteri önerilerini çok dikkate alıp istediğimiz özellikleri geliştirmeye çalıştığınız içinde ayrıca teşekkür ederim.yeni bez çeşitlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.işte bezinizin kullanıcısı☺

 • Fazilet Kurtuluş Semis
  Fazilet Kurtuluş Semis / İStanbul

  Bezi ilk kullanmaya başladığımda tedirgindim. Acaba sızdırır mı, içinde rahat eder mi gibi endişeler taşıyordum. Kullanmaya başladıktan sonra bebeğimin içinde çok rahat ettiğini gördüm. İçinde hareket edemez diye düşündüğüm kızım, bezledikten sonra adeta minik bir canavar gibiydi!

   

  Biliyor musunuz? Artık bebek bezine para vermiyorum. Harika bir şey bu. Ekonomik olarak rahatladım. Üstelik bez bitti derdi stresi yaşamıyorum. Biliyorum ki artık BabyNEO var.

   

  Oğlum 1,5 yaşında tuvalete gidebiliyordu. Kızım daha erken gidecek bunu hissediyorum. Bezi bence erken bırakacak.

   

  Acaba etkisi var mı bilmiyorum ama önceleri kızım gaz sancısı çekerdi. Bezi kullanmaya başladıktan 3 gün sonra gaz sancısı kesildi. Şimdi çok rahatım. İlaçlarla kesemediğim gaz sancısını BabyNEO sayesinde çözdük. Teşekkürler BabyNEO. 
   
   

 • Melek Yıldız
  Melek Yıldız / İstanbul

  Merhabalar,

   

  Öncelikle beni BabyNEO ile tanıştırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Benim oğlum doğuştan alerjik, ciddi pişik problemimiz vardı. Neyse ki BabyNEO kullanmaya başladıktan kısa süre sonra pişik problemimiz ortadan kalktı. Biraz zahmetli gibi görünse de özellikle alerjik bebekler için mucizevi bir ürün. Yıkanabilir olması ekolojik dengeye de yararlı.

   

  Sevgiler. 

 • Sezgin Sezer
  Sezgin Sezer / İstanbul

  Merhaba, Ürününüz için teşekkürler. Bezlerin yıkanabilir olması çok güzel bir avantaj bu yüzden biraz araştırma yapıp iyice yıkadıktan sonra kullandım. Bebek midesine alttan basınç yaptığı için reflüye neden olmadığı, pişik, alerji ve diğer cilt hastalıklarına yol açmadan, esnek yapısı ile bebek cildinin hava aldığını öğrendim. Bu bilgiler gayet güzeldi ve kullanmaya başladım. Bahsedildiği gibi bebeğimin cildinde bir alerjiye neden olmadı. Bebeğim rahat hareket etti, hiç bir rahatsızlık duymadı. Üstelik yüksek sıcaklıkta yıkadığım halde hiç bozulma olmadı. Tüm annelere hem zaman, hem kolaylık, hem de ekonomi anlamında tavsiye ederim

 • Canan
  Canan / İStanbul

  Merhaba, 

   

  Öncelikle teşekkür ederim. Yıkanabilir bebek bezi ile bizi tanıştırdığınız için.

   

  Eskisi gibi artık sık sık bez değiştirmek zorunda kalmıyoruz. Sudan tasarruf ediyoruz. .Ağaçların kesilmesine engel oluyoruz. Çevreyi koruyoruz. Bir anne daha ne ister Ben ve bebeğim BabyNEO'ya teşekkür ediyoruz. 

 • Nayile Özerdal
  Nayile Özerdal / İstanbul

  Merhaba, Yine çok kullanışlı bir ürünü tanıma fırsatım oldunuz. Araştırdım ve ürünün özelliklerini çok beğendim. Ürünü talimata göre kullandım ve çok memnun kaldım. Sızdırmazlık özelliği gerçekten çok iyi. En önemlisi sağlık açısından da son derece güvenle kullanılabilir. Bebeğimin cildinde alerjik reaksiyona, kızarıklığa yada bezneri kötü bir duruma neden olmadı. Çok sık değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz bu özellikle normal bezlere oranla iyi bir tasarruf sağlıyor. Tüm annelerin kurtarıcısı olabilecek bir ürün. Mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim

 • Tuba Ezer Topuzoğlu
  Tuba Ezer Topuzoğlu / İstanbul

  Merhabalar,
   
  Elimize geçtiği ilk andan beri kullanıyoruz. Çok memnun kaldık. Yumuşak ve özel yapısı sayesinde kısa zamanda bebeğimin pişiklerine de iyi geldi. Kullanımı kolay ve sağlıklı bir ürün, aynı zamanda doğa ile dost  :) Tüm annelere öneririm. BabyNEO bebek bezini keşfetmemize yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkürler. 

   

 • Başak Aydemir
  Başak Aydemir / İstanbul

  BabyNEO bebek bezi gerçekten şu dönemde çıkarılması gereken önemli ürünlerden biri olmuş. Kullanmış olduğumuz bezi farklı bir marka ile değiştirdiğimizde anında pişik oluşuyordu. BabyNEO bebek bezini kızıma kullandığımda ilk önce pişik oluşacağı şüphesi içindeydim. Akşam yatarken taktım ve sabah baktığımda nemsiz, kupkuru bir temizlik içindeydi. Herhangi pişik belirtisi de yoktu.

   

  BabyNEO hem çevre koruması açısından, hem maddi açıdan ailelere kolaylık getirdiğine inanıyorum ve kullandığım üründen çok memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. 

Yorum ve düşüncelerini bizimle paylaşan sevgili ebeveynlerimiz, yayın hakkını BabyNEO'ya verdikleri peşinen kabul ederler.