x

MENU

ONLINE ALIŞVERİŞ
Organik Pamuk Uyku Tulumu

Ürün Özellikleri

  • İç ve dış kumaş %100 Organik Pamuk
  • Alerji yapmaz.
  • Çok yumuşaktır.
  • Tog 2 dolgusu en ideal sıcaklığı verir.
  • Kolay giydirilip çıkarılır.
  • Bacaklı ve Oval iki farklı model
  • Nikel içermeyen fermuar ve çıtçıtlar.

 

 

Yuvarlak ve bacaklı olmak üzere 2 model bulunmaktadır.


Yuvarlak uyku tulumu tam olarak açıldığı için bebeğinizi rahatlıkla giydirebilir ve içinden çıkarabilirsiniz. Bezini değiştirmek kolaydır. Bacaklı model çapraz olarak ayağa kadar açılabildiği için giydirip çıkarması kolaydır.


Özel olarak organik tarlalarda yetiştirilmiş en iyi kalite pamuklardan üretilmiştir. Kumaş üretimi ve boyahane işlemlerimizin her bir aşaması GOTS tarafında belgeli tesislerde yapılmıştır. Ayrıca ürünlerimizde kullanılmakta olan dikiş ipliğinden, etiketine kadar her bir malzemenin Öko-Tex 100 Standardı’nın en üst seviyesi olan ve özellikle bebek ürünlerine verilen CLASS 1 sertifikası bulunmaktadır.

 

Fermuar ve çıtçıtlar nikel içermez.

 

 

Organik Uyku Tulumu’nun hem içi hem de dışı %100 Organik Pamuk Interlok kumaştan üretilmiştir. Orta katman İngiliz Standartları’na uygun yanmaz elyaftan yapılmıştır. Dolgulu ama çok yumuşaktır. Bebeğinizi uyuturken ona anne kucağı sıcaklığını hissettirebilmeniz için özel olarak üretilmiştir. Oval modellerde yandan açılan fermuar, kol altı korumalıdır, bebeğinizi rahatsız etmez.

 

Bacaklı model bebek arabalarında ve araba koltuklarında bile kullanılabilir.

 

Kullanılan malzemelerin baskı ve boyanması esnasında organik üretim standartlarına uygun, ağır metaller içermeyen sertifikalı boyalar kullanılmıştır.

 

Beden ve Ebatlar:

Oval Model
S1: 0-6 ay       70cm
S2: 6-18 ay     86cm
S3: 18-36ay  110cm (alt uzun bölüm istendiğinde arkaya kıvrılarak çıtçıtlar ile küçültülebilir)

 

Bacaklı Model
S1: 12-24 ay 82cm
S2: 24-36 ay 86,5cm