x

MENU

ONLINE ALIŞVERİŞ
Yıkanabilir Mayo Bebek Bezi

Ürün Özellikleri

  • Kadife iç kumaş
  • Sızmayı önleyen özel bacak bariyerleri
  • Bakteri barındırmaz
  • Alerji yapmaz

 

***Bu Model Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli olup, 554 sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkında Yasa kapsamında koruma altındadır.

Beden:
1 Beden: 5-10kg
2 Beden: 10-15kg
3 Beden: 15-20kg

 

Özel sızdırmaz aynı renk çantası ile birlikte satılır.

 

 

1) Mayo bebek bezinin kulak ve ön gövdesindeki cırt bantlar bezi bebeğinizin altına tam oturacak şekilde ayarlamanıza yardımcı olur. Mayo bez tam açılıp yere konarak, bebeğinize giydirirken rahat hareket etmenizi sağlar. Çıkartırken de bebeğinizin tuvaletinin etrafa bulaşması gibi istenmeyen kazaları engeller.

 

2) İç kumaş özel, çok yumuşak kadife kumaştan üretilmiştir. Alerji yapmaz ve bakteri barındırmaz. Sıvıyı emer ve özellikle bebeğin kakasını dış yüzeyinde yardımıyla dışarı sızmasını engeller.

 

3) Mayo bebek bezinin dış yüzeyi ve yan bariyerler hava geçirgenliği olan ama sıvıyı tutan kumaştan üretilmiştir. Çok yumuşaktır, bebeğinizin hareketlerini engellemez. Yan bariyerler bezin bebeğinizin bacak kısmına tam oturmasını sağlar ve istenmeyen sızıntıları engeller

Özel olarak tasarlanmış, TPE patentli yıkanabilir mayo bebek bezinin dış ve iç yüzeyinde alerji yapmayan ve bakteri barındırmayan microfiber kumaş, orta kısımda ise PU laminasyon kullanılmıştır. Mayo bebek bezi yumuşaktır. İç yüzeyi tamamen özel, yumuşak kadife bir kumaşla kaplıdır.


Bebeğiniz havuzda veya denizde oynarken rahat hareket etmesini sağlar ve aynı zamanda tuvaletinin, özellikle büyüğünün dışarı sızmasını engeller. Su geçirmez ve nefes alabilir bir kumaştır. İç yüzeyi sıvıyı emer, dış yüzeyinin yardımı ile bir süre için dışarı sızmasını önler. Kullanılan PU biyolojik geri dönüşümü olan bir malzemedir. Microfiber kumaş doğası gereği alerji yapmaz ve bakteri barındırmaz. Hiçbir şekilde PVC ve kanserojen madde içermez. Yüksek oranda suyu emerek, ağırlık yapmaması için bebek bezleri kadar emicili yoktur. Yüksek sıcaklığa, sık ve çok yıkamaya dayanıklıdır. Çamaşır makinasında 60°C'de yıkanabilir. Mayo Bezini değiştirdikten sonra kirli bezi kendi özel sızdırmaz torbasında saklayabilirsiniz.

 

Kullanılan her malzemenin Öko-Tex 100 Standardı'nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 belgesi bulunmaktadır. Bu belge üründe bebeğinize zarar verebilecek hiçbir kimyasal olmadığının uluslararası garantisidir.